Tanuszoda

tanuszoda

Iskolánk udvarán 2006-ban adták át a tanuszodát. Nagysága 8x16 méteres, vízmélysége 90 és 120 cm közötti. A víz hőfoka 30 fokos. A medence mellett színvonalas öltözőszekrényekkel ellátott fiú és lány öltőző, több hajszárító áll rendelkezésre. A medence mérete max. 20 fő számára biztosít  kényelmes foglalkozást. A kísérők részére szülői váró áll rendelkezésre, melyből üvegablakon keresztül követhetik a bent zajló eseményeket.

Iskolánk tanulóinak - elsőtől hatodik osztályig - hetente egy alkalommal a testnevelés óra keretében biztosítjuk az úszást. További képek a 2010. áprilisi úszóversenyről.

Kapcsolattartó: Hurta Veronika

Telefon: 30/482-7388

E-mail: vera08@freemail.hu

Sportcsarnok

Szintén iskolánk udvarán található a környék legnagyobb sportcsarnoka. Délőtti órákban itt tartjuk a testnevelés órákat, de a délutáni és esti órákban van mód bérlésre. Egy óra bérleti díja brutto 3.800,-Ft.

Kapcsolattartó: Hurta Veronika

Elérhetősége: 30/482-7388